بهترین متخصص صرع کیست؟

آشنایی با بهترین متخصص صرع اصفهان دکتر جعفر مهوری : دکتر جعفر مهوری در سال ۱۳۳۸ در شیراز (به واسطه شغل نظامی پدر) متولد شد. تحصیلات ابتدایی را در شیراز و اصفهان و دوران دبیرستان را در مدارس صدر و ادب اصفهان به انجام رسانید .
در سال ۱۳۵۶ در رشته ی دارو سازی دانشگاه اصفهان پذیرفته شد. که به خاطر عدم علاقه و تعطیلی به علت انقلاب فرهنگی انصراف داده و خدمت سربازی را در پیش گرفت.
سال ۱۳۶۱ در کنکور پزشکی با رتبه ی زیر صد در دانشگاه اصفهان قبول شد. و بلافاصله پس از گذراندن دوره ی پزشکی عمومی ، دوره تخصص در رشته ی مغز و اعصاب را شروع نمود .

در سال ۱۳۷۲ توانست با رتبه ی چهار بورد این رشته را تمام کرده و به گذراندن طرح در دانشگاه شهرکرد مشغول شود.
در سال ۱۳۸۱ با توجه به فرصت مطالعاتی و بورسیه ، به کانادا اعزام شده. و در رشته ی فوق تخصص صرع از دانشگاه مکیل کانادا فارغ التحصیل می شود .
پس از اتمام تحصیل در رشته فوق تخصصی صرع در کانادا و بازگشت به ایران، در سال ۱۳۸۴ موفق به پایه گذاری بخش جامع صرع با کمک دکتر معین و سایر پزشکان همکار می شود. که اولین عمل جراحی صرع نیز در سال ۱۳۸۶ در این بخش صورت می گیرد .


متخصص مغز و اعصاب

متخصص مغز و اعصاب خوب با دانش کافی درباره آناتومی و فیزیولوژی و چگونگی کارکرد سیستم عصبی و ارتباطات پیچیده آنها قادر به لوکالیزه کردن محل درگیری و نوع اختلال کارکرد. و در نتیجه تشخیص نوع بیماری سیستم عصبی می باشد. و در این مسیر از معاینه دقیق مغز و اعصاب و در صورت نیاز روشهای پارا کلینیک مثل تصویر برداری مغز شامل ام آر آی (MRI )، سی تی اسکن مغز، سونوگرافی داپلر عروق مغز و کاروتید (TCD & ECD ) و نوار مغز و نوار عصب و عضله استفاده می کند. و نهایتا متخصص مغز و اعصاب اصفهان با تشخیص صحیح نوع بیماری مغز و اعصاب درمان مناسب را انجام می دهد.


دکتر جعفر مهوری به مدت ۱۲ سال مدیر گروه نورولوژی در دانشگاه شهرکرد بوده. و به عنوان همکار در مرکز اعصاب شفا، درمان بیماران صعب العلاج صرع را بر عهده داشته است .
دکتر جعفر مهوری در طول ۱۰ سال گذشته بیش از ۵۰۰ عمل جراحی صرع را هدایت نموده. و در سال ۱۳۹۵ اولین جراحی اینتراکرنیال داخل مغز را پایه گذاری کرد. که تا کنون بیشتر از ده عمل جراحی به این روش صورت پذیرفته است .
دکتر جعفر مهوری علاوه برخدمات ذکر شده در سال ۱۳۹۴ اولین فلوشیپ فوق تخصصی صرع را تشکیل داد. و هم اکنون دانشجویان فوق تخصصی فلوشیپ در این بخش مشغول تحصیل می باشند .
دکتر جعفر مهوری در سال های گذشته با مراکز علمی خارج از کشور آمریکا و کانادا همکاری داشته و هم اکنون نیز این ارتباط علمی ادامه دارد.

 


کلینیک مغز و اعصاب اصفهان

کلینیک جامع صرع آسا سلامت

مطب دکتر جعفر مهوری : آدرس: اصفهان، چهارراه فلسطین، اول خ فردوسی، س حکیم، ط اول

۰۳۱۳۲۲۴۱۰۳۴ – ۰۹۱۳۲۱۱۹۶۰۴

نوبت دهی مطب اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *